Vitajte na stránkach našej VAŠEJ LEKÁRNE KOŠICKÁ. Sme lekáreň pôsobiaca v tesnej blízkosti trhoviska Miletičova v Ružinove.

Od samého začiatku v septembri 2013 pôsobíme v združení nezávislých lekárnikov družstva Vaša Lekáreň, aby sme vytvorili alternatívnu lekárňam vlastnených finančnými skupinami a vedeli vám poskytnúť osobnejší prístup a nízke ceny.

U nás v žiadnom prípade nie je len frázou, že Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Systematicky pracujeme na tom, aby sme vám vedeli ponúknuť najlepšie služby za nízke ceny. Sledujeme vaše nákupné správanie, tomu prispôsobujeme náš sortiment a pomáhame vám zorientovať sa v neprehľadnom množstve výrobkov.

Tovar, ktorý aktuálne nemáme na sklade, sa vďaka výbornej logistike snažíme zabezpečiť pre vás vždy v čo najkratšom čase – v prípade dostupnosti skladom u dodávateľa do 2 až 5 hodín.

Uvedomujeme si, že z dôvodu veľkého množstva nedostupných liekov, môžete mať problém dostať sa k svojej liečbe. Preto sa snažíme v plnej miere správnymi skladovými zásobami zamedziť, aby ste museli ku nám chodiť pre svoje lieky viackrát.

Nikdy nás neváhajte vopred kontaktovať ak Váš sortiment nemávame skladom:

špecifické lieky, ktoré Vám v lekárni musia objednávať
zdravotnícke pomôcky, ktoré Vám v lekárni musia objednávať
lieky, ktoré majú krátku expiráciu
bezlepkové a nízkobielkovinové dietetické potraviny

Ponúkame vám možnosť objednať si vaše lieky vopred prostredníctvom:

Nášho formuláru

Nášho SMS kontaktu

Každý mesiac prepočitávame nové doplatky za lieky na recepty určené ministerstvom tak, aby ste u nás dostali svoje lieky na lekársky predpis vždy lacnejšie už od prvého dňa v mesiaci. Navyše každý mesiac porovnávame doplatky za lieky na recepty v jednotlivých skupinách a odporúčame vám plnohodnotné generické lieky (generiká) s nižšou maržou výrobcu a tým aj s nižším doplatkom pre vás.
U nás nájdete len férové ceny a poctivé zľavy. Nikdy sa nebudeme predbiehať vo výškach zliav 40 – 80 %. Ak by sme vám ponúkali takéto zľavy, znamenalo by to, že pred tým sme vám to predávali s plným vedomím vo vysoko nadsadených cenách. A to sa vedome u nás nikdy nestane!
Vitajte v inom svete lekárne. Svete, kde vás veľa krát poznáme po mene, kde spolu môžeme, ale nemusíme prehodiť aj pár slov navyše, kde vám maximálne vyjdeme v ústrety, pretože vaša lojalita je pre nás najdôležitejšia. Je vyjadrením radosti a dobrého pocitu z našej práce, keď sa k nám opakovane vraciate.
S úctou
Branislav Kálig, farmaceut a konateľ spoločnosti